Zaloguj/Rejestruj

ZARABIAJ NA REKLAMIE NA TWOJEJ STRONIE LUB W APLIKACJI

Zarabiaj szybko i wygodnie

na swoich aplikacjach PC i stronach WWW.

Zarabiaj szybko i wygodnie

Omijaj AdBlocka

Nasze reklamy nie są blokowane przez AdBlocka, co pozwala znacznie zwiększyć dochody.

Omijaj AdBlocka

Zwiększ swoje przychody

dzięki innowacyjnej platformie reklamowej.

Zwiększ swoje przychody

Łatwa implementacja reklamy

Udostępniamy łatwe API umożliwiające wyświetlanie reklam a aplikacjach.

Łatwa implementacja reklamy

Spienięż swoje aplikacje

Zarabiaj pieniądze dzięki wyświetlaniu reklam w Twojej aplikacji

z AdNagan — liderem w rozwiązaniach reklamowych

Dla twórców aplikacji

Jesteśmy pierwszą polską siecią reklamową umożliwiającą umieszczanie reklam w natywnych aplikacjach systemu Windows. Udostępniamy API umożliwiające wyświetlanie reklam w aplikacjach. Developer sam decyduje się w jakim miejscu będzie umieszczona reklama.
Nasza sieć działa w modelu CPA. Zatem płacimy za skuteczność reklamy. Naszymi reklamodawcami najczęściej są producenci gier. Nie umieszczamy nieuczciwych reklam. Każdy może się zarejestrować jako wydawca. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami jak i z pojedynczymi programistami. Nie musisz zakładać działalności gospodarczej ani podpisywać żadnych umów aby z nami współpracować.

          Po prostu zarejestruj się i zacznij zarabiać!

Po prostu

zarejestruj się

i zacznij zarabiać!


Zapewniamy dostęp do łatwego API wymieniającego informacje za pomocą JSON. Nasze API umożliwia dowolną konfigurację przestrzeni reklamowej. Nie mamy żadnych wymagań odnośnie miejsca, gdzie będzie wyświetlana reklama. W panelu można określić oczekiwany format banneru reklamowego. Posiadamy banery w trzech formatach: JPG, SWF, GIF i o różnych rozmiarach. Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy w swojej aplikacji zapoznaj się z naszym API.

Powróć na górę

Dla twórców witryn

Masz dość użytkowników AdBlocka?

Mamy na nich sposób!

CZY WIESZ ŻE?

34.9% polskich internautów korzysta z rozszerzenia AdBlock, co znacząco przyczynia się do spadku przychodów wydawcy. Niezależny raport na ten temat znajdziesz tutaj.


Nasze reklamy nie są blokowane przez rozszerzenie AdBlock. Stosujemy zupełnie inny sposób wyświetlania reklam niż inne konkurencyjne sieci reklamowe. Jeżeli zaobserwujemy, że reguły AdBlocka zostały zaktualizowane o aktualny kod HTMLa wyświetlający reklamę to zaraz zmieniamy go na inny. Takie podejście niemal całkowicie wyklucza możliwość zablokowania reklamy. Zmiany kodu w żaden sposób nie wymaga ingerencji ze strony wydawcy. Możliwa jest taka konfiguracja reklamy AdNagan, że nasza reklama będzie wyświetlana TYLKO dla użytkowników AdBlocka. Dzięki takiemu rozwiązaniu można równocześnie korzystać ze swojej ulubionej sieci reklamowej dla użytkowników nie blokujących reklamy i z AdNagan dla użytkowników blokujących. Dzięki takiemu rozwiązaniu nic nie tracisz a możesz naprawdę dużo zyskać.

          Po prostu zarejestruj się i zacznij zarabiać!


Naszymi reklamodawcami są głównie producenci gier online. Nie wyświetlamy reklam niezgodnych z ogólnie przyjętymi standardami. Rozliczamy się z wydawcami w modelu CPA, czyli płacimy za wykonaną akcję przez użytkownika, który kliknął w reklamę. Szczegóły techniczne dotyczące naszego rozwiązania znajdziesz tutaj.

Powróć na górę

Formularz kontaktowy
reCAPTCHA

Powróć na górę

Baza wiedzy

Masz pytanie? Odpowiedź znajdziesz tutaj!

Q: Jakich reklam mogę się spodziewać?
A: Przykładowe reklamy znajdziesz tutaj
Q: Jak wygląda kwestia rozliczeń?
A: Wypłacamy na konto bankowe. Do 10 dni po zakończeniu każdego miesiąca następuje akceptacja zarobionych pieniędzy. Minimalna kwota jaką musi uzbierać wydawca aby zlecić wypłatę to 100 zł. Następnie wydawca musi zlecić wykonanie wypłaty w panelu oraz wysłać na adres info@adnagan.com odpowiedni dokument. Dla działalności gospodarczej jest to faktura, a dla osoby fizycznej jest to rachunek. Wzór rachunku jest umieszczony w panelu. Płatnicy podatku VAT doliczają podatek do kwoty przelewu. Po otrzymaniu dokumentu realizujemy przelew w ciągu 5 dni roboczych.
Q: W statystykach widzę wyświetlenia i kliknięcia, ale nic nie zarobiłem, dlaczego?
A: Nasza sieć działa w modelu CPA, więc płacimy za skuteczność reklamy. Należy przez to rozumieć np. rejestracje na stronie, zapisanie się na newsleter itp. Akcje są zaswyczja któtkie i nie wymagają dużo wysiłku po stronie użytkownika. Adnagan nie płaci za wyświetlenia, ani za kliknięcia.
Q: Czy mogę klikać we własne reklamy?
A: Można kliknąć w reklame jedynie aby sprawdzić czy działa. Nie możesz jednak wykonać żadnej akcji na stronie reklamodawcy. Jeżeli wykryjemy takie działanie twoje konto zostanie zablokowane, a Twoje pieniądze przepadną.
Q: Czy mogę zachęcać użytkowników do podejmowania akcji dochodowych?
A: Nie, nie możesz. Jeżeli wykryjemy takie działanie twoje konto zostanie zablokowane, a Twoje pieniądze przepadną.
Q: Czy muszę posiadać działalność gospodarczą aby z nami współpracować?
A: Nie, osoby fizyczne także mogą zostań naszymi partenrami.
Q: Czy muszę płacić podatki od zarobionych pieniędzy?
A: Tak, musisz.
Powróć na górę
×

Implementacja jednostki reklamowej w aplikacji

Aby wygenerować pojedyncze wyświetlenie reklamy należy wysłać żądanie GET na adres http://network.adnagan.com/GetAdvert?id=ID&ip=IP
Gdzie:
ID - identyfikator jednostki reklamowej pobrany z panelu AdNagan
IP - adres IP komputera na którym będzie wyświetlana reklama. Jest to parametr opcjonalny.

Odpowiedź na żądane jest zapisana za pomocą JSONa:
status - informacja na temat reklamy. OK - jeżeli reklama jest poprawnie wygenerowana. ERROR - jeżeli reklama nie jest poprawnie wygenerowana.
format - format pliku z reklamą. Obecnie obsługiwane formaty przez AdNagan JPG,GIF,SWF. W panelu można wybrać akceptowalne formaty.
advert_url - adres pliku z reklamą (bannerem) o danym formacie.
click_url - adres strony internetowej na, który użytkownik ma zostać przekierowany.

ABY WYŚWIETLAĆ REKLAMĘ ZA POMOCĄ TEGO API NALEŻY NAJPIERW SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z info@adnagan.com

×

IMPLEMENTACJA RELKLAMY NA STRONACH WWW

Kod HTML wyświetlający reklamę znajduje się pod adresem:
http://network.adnagan.com/GetHtml?id=ID&OnlyForAdblockUsers=PARAM
gdzie:
ID - id jednostki reklamowej (pobrany z panelu AdNagan)
PARAM - parametr określający czy reklama ma być wyświetlana tylko dla użytkowników AdBloka. true - reklama tylko dla użytkowników AdBlocka. false - reklama dla każdego użytkownika.

Kod HTML należy każdorazowo pobierać z serwera (aby reklamy nie były blokowane przez AdBlocka musimy regularnie zmieniać kod reklamy)

Przykładowa implementacja:
PHP

×

Przykładowa reklama